Результати моніторингових досліджень об’єктів навколишнього середовища на території м. Одеси та Одеської області за період з 18.03.2021р по 25.03.2021р.

В ході здійснення  моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової забудови в м.Одеса, м. Ізмаїл,  смт.Миколаївка було досліджено 25 проб атмосферного повітря на вміст  діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу, формальдегіду, свинцю, бензолу. Перевищення максимально-разових гранично допустимих  концентрацій по оксиду вуглецю  встановлено в м. Одеса  на території житлової забудови  біля автомагістралей   ( вул. Балківська,  вул.  Головатого).

      За даними акустичного  моніторингу,  на  території  житлової  забудови   біля  автомагістралей  в м. Кілія, смт. Ширяєво, смт. Іванівка, смт. Березівка, смт. Миколаївка  було проведено 30 інструментальних вимірювань рівнів шуму, перевищення гранично –допустимих рівнів не встановлено.

          Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

        Інформацію до відома  було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *