За даними щотижневого моніторингу за станом забруднення атмосферного повітря, встановлено, що на території житлової забудови м. Одеса, с. Нові Біляри та с.Фонтанка Одеського району перевищення гранично допустимих концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу, аміаку не виявлено.

В ході проведення акустичного моніторингу на території житлової забудови біля автомагістралей в м. Біляївка було виконано 8 вимірювань рівнів шуму. Перевищення гранично допустимих рівнів не встановлено.

Електромагнітний фон на території житлової забудови в м. Одеса в місцях розміщення базових станцій мобільного зв`язку не перевищує гранично допустимих рівнів та складає 2,4-3,2-3,6мкВт\см2 при нормативному рівні 100мкВт\см2.

В ході моніторингових досліджень стану грунту на території дитячих майданчиків та житлової забудови в м. Подільськ, м. Балта, м. Татарбунари, смт. Ананьів, смт. Любашивка, було проведено 66 досліджень грунту на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам. Центром щотижнево в містах Одеса, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Подільськ, селищах міського типу Ананьїв, Березівка, Любашівка, Іванівка та Миколаївка, в порядку моніторингових спостережень, проводяться вимірювання потужності експозиційної дози (гамма-випромінювання).

За даними інструментальних вимірювань, радіаційний фон залишається на рівні багаторічних спостережень і становить від 0,04 до 0,18 мкЗв/год.

Категорії: Новини