В ході акустичного моніторингу, на території житлової забудови біля автомагістралей в містах Болград, Біляївка, Чорноморськ та  селищах міського типу Сарата, Ширяєве, було проведено 21 вимірювання рівнів шуму. Перевищення  нормативних  рівнів шуму  відсутні.

 На  території житлової забудови  в містах Болград, Подільськ, Роздільна, Балта, Кодима, Арциз, селищах міського типу Іванівка, Миколаївка, Саврань, Ананьїв, Любашівка, Окна, Березівка та на території 74 сіл Болградського, Подільського,  Березівського районів  в місцях  розміщення базових станцій мобільного зв`язку було проведено 293 інструментальних вимірювань рівнів електромагнітного фону.

   За  результатами  лабораторних досліджень  рівні щільності потоку енергії не перевищують гранично допустимих рівнів та складають 1,2-1,6-2,6 мкВт\см2 при нормативному рівні 100мкВт\см2 .  

  Центром щотижнево на території житлової забудови в містах Одеса, Чорноморськ, Білгород-Дністровський,  Ізмаїл, Подільськ, селищах міського типу Ананьїв, Березівка, Любашівка, Іванівка та Миколаївка в порядку моніторингових спостережень проводяться вимірювання потужності експозиційної дози (гамма-випромінювання).

 За даними інструментальних вимірювань, радіаційний фон залишається на рівні багаторічних спостережень і становить від 0,04 до 0,16мкЗв/год.