Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води в м. Одеса та Одеській області за період з 22 по 28 березня 2021р.

З метою проведення моніторингу за   станом   питної води по Одеській області було досліджено 272 проби, з них 159 – на санітарно-мікробіологічні та 113 проб  на санітарно-хімічні показники. Не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 9 проб (Білгород-Дністровський район – села Андріївка і Шабо); по по санітарно-хімічним – 28 проб (Білгород-Дністровський район – с.Шабо, м. Болград, Болградський район – села Новосільське і Плавні;  Миколаївський район – смт.Миколаївка, села Василівка, Ульянівка; Подільський район – с.Липецьке; Ананьївський район – с.Долинське; Арцизський район – села Веселий Кут і Роща). 

         Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (річки Дністер та Турунчук  в Біляївському  районі), було досліджено 18 проб на  санітарно-мікробіологічні  та  17 проб на санітарно-хімічні показники, в т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені   проби  відповідали  гігієнічним вимогам. 

         В ході моніторингових досліджень води поверхневих водойм 2-ї категорії (Хаджибейський  лиман  в Біляївському  районі, р. Савранка в Балтському районі) досліджено 4 проби на санітарно-мікробіологічні показники та  6 проб  води на санітарно-хімічні, в т.ч. на вміст  залишків хлорорганічних пестицидів,  усі   відповідали  гігієнічним вимогам. 

       Інформацію до відома було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.