Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води в м. Одеса та Одеській області за період з 29.03 по 04.04.2021р.

  З  метою проведення моніторингу за станом   питної води по Одеській області було досліджено 74 проби питної води, з них 43 – на санітарно-мікробіологічні показники і 31 проба – на санітарно-хімічні. Не відповідали ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 3 проби (Біляївський район (с.Градениці), м.Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський район  (с. Садове);  по санітарно-хімічним показникам – 6 проб (райони Білгород-Дністровський (село Садове), Балтський (с.Коритне), Арцизький (села Павлівка, Вознесенка, Вишняки).

                Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (річки Дунай та Прут  в Ренійському районі, оз. Ялпуг в Болградському районі),  було досліджено 51 пробу  на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені   проби  відповідали  гігієнічним вимогам. 

                Води поверхневих водойм 2-ї категорії (р. Когильник в Арцизькому районі, р.Сарата  в Саратському районі) досліджено 3 проби води на вміст залишків хлорорганічних пестицидів,  усі відповідали  гігієнічним вимогам. 

               Для   вжиття   відповідних  заходів  інформації про всі виявлені  нестандартні проби були направлені до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

              Санепідситуація залишається на   контролі.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.