ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я  України »  інформує :

       В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової забудови в  м. Одеса та   смт. Ананьїв  було відібрано та досліджено 9 проб атмосферного повітря. Перевищення максимально-разових гранично допустимих  концентрацій по оксиду вуглецю  встановлено в 2-х випадках (м. Одеса).

      За даними акустичного  моніторингу,  на житлової  території  біля   автомагістралей  в м. Кілія,  м. Ізмаїл,  смт.  Березівка  було проведено 20 інструментальних вимірювань рівнів шуму. Перевищення гранично –допустимих рівнів не встановлено.

       В ході  моніторингових досліджень стану грунту  на території житлової забудови в смт. Затока Білгород-Дністровського району, м.Роздільна,  смт.Любашивка,  смт. Великомихайлівка, с. Маяки Біляївського району, було проведено 130 досліджень грунту на вміст залишків  хлорорганічних пестицидів. У всіх досліджених пробах  перевищення гранично допустимих концентрацій не встановлено.

          Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

        Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформації про всі виявлені   нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 В.о.  генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області   Віталій  ГОНЧАРОВ

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *