В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової забудови в м. Одесі та смт. Ананьїв  було досліджено 9 проб. Перевищення максимально-разових гранично допустимих  концентрацій по оксиду вуглецю  встановлено в 2-х випадках (м. Одеса).

             За даними акустичного  моніторингу  на території житлової  забудови  біля   автомагістралей  (м.Кілія,  м.Ізмаїл,  смт.  Березівка)  було проведено 20 інструментальних вимірювань рівнів шуму. Перевищення гранично –допустимих рівнів не встановлено.

             В ході  моніторингових досліджень стану грунту  на території житлової забудови (смт.Затока Білгород-Дністровського району,  м.Роздільна,  смт.Любашівка,  смт. Великомихайлівка, с. Маяки Біляївського району) було проведено 130 досліджень на вміст залишків  хлорорганічних пестицидів. У всіх досліджених пробах  перевищення гранично допустимих концентрацій не встановлено.

             Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

             Для   вжиття   відповідних  заходів  інформації про всі виявлені нестандартні проби були направлені до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

            Санепідситуація залишається на   контролі.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *