ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України»  інформує :

       З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в м.Одеса  в період з 29.04.2021р. по 13.05.2021р було  досліджено 30 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та 30 проб питної води  на санітарно-хімічні показники. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

      Всього по Одеській області було досліджено 163 проби питної води  на санітарно-мікробіологічні і 108 проб на санітарно-хімічні показники. Із них  не  відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 7 проб (4.3%), а саме: міста Подільськ, Роздільна, Сарата і по санітарно-хімічним показникам 24 проби (22.2%), а саме: міста Болград, Подільськ, Роздільна, Сарата, Арциз, Арцизський район (села Пряма Балка, Главані).

      Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р. Дністер та  р. Турунчук в Біляївському районі, р.Дунай в Ренійському районі, озеро Ялпуг в Болградському районі, було досліджено 22 проби води на санітарно-мікробіологічні показники  та 19 проб  на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені   проби  води  відповідали  гігієнічним вимогам. 

      Води поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме:  Дністровський лиман     в   Овідіопольському районі, було проведено 5 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені  проби  відповідали  нормативним  вимогам. 

       Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформацію про всі виявлені нестандартні проби питної води було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області   Віталій  ГОНЧАРОВ

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *