З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в області було досліджено  271 пробу, у тому числі  на санітарно-мікробіологічні показник 163 проби,  на санітарно-хімічні – 108 проб. Не  відповідали ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 7 проб (міста Подільськ, Роздільна, Сарата), по санітарно-хімічним показникам – 24 проби (міста Болград, Подільськ, Роздільна, Сарата, Арциз, Арцизський район – села Пряма Балка, Главані).

   Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (річки Дністер та Турунчук в Біляївському районі, р.Дунай в Ренійському районі, озеро Ялпуг в Болградському районі), було досліджено 22 проби на санітарно-мікробіологічні  та 19 проб  на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені   проби  води  відповідали  гігієнічним вимогам. 

  Води поверхневих водойм 2-ї категорії (Дністровський лиман в   Овідіопольському районі)  досліджено 5 проб на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені  проби  відповідали  нормативним  вимогам. 

Для   вжиття   відповідних  заходів  інформацію про всі виявлені  нестандартні проби були направлені до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *