Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 31 травня по 06 червня 2021 року.

Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 31 травня по 06 червня 2021 року.

ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» інформує:

З метою проведення моніторингу за станом питної води по Одеській області було досліджено 293 проби, з них на санітарно-мікробіологічні показники – 159 проб, на санітарно-хімічні – 134 проби. Із них не відповідали ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам – 9 проб (Білгород-Дністровський район – с.Шабо; Подільський район – села Бочманівка (колодязна вода), Нестоїта, Климентьово, Петрівка, Мардарівка, Куяльник – комунальний водогін); по санітарно-хімічним показникам – 25 проб (Білгород-Дністровський район – с. Шабо; Подільський район – села Липецьке, Бочманівка, Федорівка, Олександрівка, Розалівка, Куяльник; Роздільнянський район – села Н. Костянтинівка, Вапнярка; м. Арциз, Арцизський район – села Василівка, Вишняки, Вознесенка, Долинівка, Нові Каплани, Надєждівка, Мирнопілля).Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (р. Дунай – м. Кілія, м. Вилкове), було проведено 96 досліджень на санітарно-хімічні показники, в т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби води відповідали гігієнічним вимогам. Води поверхневих водойм 2-ї категорії (Дністровський лиман, р. Когильник в Арцизькому районі) було досліджено 34 проби на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам.

Проби морської води, які були відібрані у визначених контрольних точках на 22-х пляжах м. Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус, за санітарно-хімічними та санітарно-мікробіологічними показниками відповідали гігієнічним вимогам.

Для вжиття відповідних заходів, інформацію про всі виявлені нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.