ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики  хвороб  Міністерства охорони здоров`я України»  інформує :

        З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в м.Одеса  в період з 04.06.2021 р. по 11.06.2021 р. було  досліджено 13 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та 13 проб питної води  на санітарно-хімічні показники. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

     Всього по Одеській області було досліджено  124 проби питної води  на санітарно-мікробіологічні показники і 86 проб питної води  на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 10 проб (8.0%), а саме: м.Кодима-комунальний водогін, Кодимський район (села Серби, Будеї, Пиріжна, Лабушне, Круті, Лисогірка, Писарівка-сільські водогіни) і по санітарно-хімічним показникам 13 проб (15.1%), а саме: міста Арциз, Болград, смт.Сарата- комунальний водогін, Кодимський район (с.Шершенці-сільський водогін), Іванівський район (села Михайлопіль, Богунове, Шерове-сільські водогони).

          Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р.Дунай ( м. Ізмаїл,  м. Вилкове), було проведено 56 досліджень на санітарно-хімічні показники та 20 досліджень води на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби води  відповідали  гігієнічним вимогам. 

      Води поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме: р. Сарата, було проведено  6  досліджень  проб води   на  санітарно-мікробіологічні  показники.. Усі досліджені проби  відповідали  нормативним  вимогам.   

      В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на 22 пляжах м. Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус, було відібрано 93 проби морської води  на санітарно-мікробіологічні показники та 33 проби на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені проби  морської води відповідали гігієнічним вимогам.

     Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені  нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора  Віталій ГОНЧАРОВ.


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *