Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 7-го по 13 червня 2021 року.

ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України» інформує: для проведення моніторингу за станом питної води по області було досліджено 210 проб питної води, у тому числі 124 – на санітарно-мікробіологічні показники і 86 – на санітарно-хімічні. Не відповідали ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 10 проб (м. Кодима – комунальний водогін, Кодимський район – села Серби, Будеї, Пиріжна, Лабушне, Круті, Лисогірка, Писарівка – сільські водогони); по санітарно-хімічним показникам – 13 проб (міста Арциз, Болград, смт. Сарата – комунальний водогін, Кодимський район – с. Шершенці – сільський водогін), Іванівський район – села Михайлопіль, Богунове, Шерове – сільські водогони).

Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (м. Ізмаїл, м. Вилкове) було проведено 56 досліджень на санітарно-хімічні показники та 20 досліджень на санітарно-мікробіологічні. Води поверхневих водойм 2-ї категорії (р. Сарата) було проведено 6 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби води відповідали гігієнічним вимогам.

В ході проведення лабораторних досліджень 126-ти проб морської води, відібраних у визначених контрольних точках на 22-х пляжах м. Одеси та Одеської області, відхилень від гігієнічних вимог не встановлено.

З метою проведення моніторингових досліджень на холеру за тиждень досліджено 87 проб з об’єктів довкілля, у тому числі води відкритих водоймищ – 21, морської – 32, стічної – 34 (у т.ч. 18 проб з інфекційних стаціонарів). Обстежено 105 хворих з розладами шлунково-кишкового тракту. Холерний вібріон не виділено.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *