З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в м.Одеса  в період з 11.03.2021р. по 18.03.2021р було  досліджено по 4 проби питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та на санітарно-хімічні показники. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

          Всього по Одеській області було досліджено 111 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні і 69 проб  на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-хімічним показникам 12 проб питної води (17,5%), а саме:  м. Вилкове, м. Рені,            м. Болград, Іванівський район с. Конопляне, Рздільнянський район с.Степанівка, Болградський район с.Василівка, і на санітарно-мікробіологічні показники — 7 проб питної води (10%)¸ а саме : м.Кодима,     м. Татарбунари, Ізмаїльський район  с.Ларжанка, Кодимський район  с. Серби.

      Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р.Дунай  в  Кілійському та Ренійському районах,  оз. Ялпуг в Болградському районі,  було    досліджено   по 7 проб води  на  санітарно-мікробіологічні та санітарно-хімічні  показники. Усі досліджені   проби  відповідали  гігієнічним вимогам. 

         Води поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме:  Дністровський лиман  в Білгород-Дністровському районі, досліджені 6 проб води на санітарно-мікробіологічні показники, усі не  відповідали  гігієнічним вимогам. 

     Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформації про всі виявлені   нестандартні проби питної води,  було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Санепідситуація залишається на контролі.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *