Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 11 по 18 червня 2021 року.

«Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України » інформує :За даними акустичного моніторингу, на території житлової забудови біля автомагістралей в м. Одеса та м. Білгород-Дністровський було проведено 16 інструментальних вимірювання рівнів шуму. Перевищення гранично допустимих рівнів не встановлено. В ході моніторингових досліджень стану грунту на території дитячих майданчиків в м. Ізмаїл було проведено 15 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби відповідали гігієнічним вимогам. Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

В.о. генерального директора Віталій ГОНЧАРОВ

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *