Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 18 червня по 24 червня 2021 року.

За даними акустичного  моніторингу, на території житлової забудови біля автомагістралей, зон відпочинку та лікувально-профілактичних закладів  в    м. Одеса, смт. Миколаївка, смт. Березівка було проведено 20 інструментальних вимірювання рівнів шуму. Перевищення гранично допустимих рівнів не   встановлено.  

На території житлової забудови в м. Ізмаїл, с. Броска і с. Сафьяни   Ізмаїльського району,  в місцях  функціонування базових станцій  мобільного зв`язку, було проведено 12 вимірювань рівнів електромагнітного випромінювання. За даними лабораторного контролю, перевищення гранично допустимих рівнів (ГДР) електромагнітного випромінювання  не встановлено. Електромагнітний фон на території житлової забудови коливався  в межах 0,8-1,5 мкВт\см2 при  ЕДР – 100мкВт\см2.

В ході  моніторингових досліджень  стану грунту  на території  дитячих майданчиків в м. Кілія було проведено 10 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби  відповідали гігієнічним вимогам.

 Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

 Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформації про всі виявлені  нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 В.о. генерального директора                                         

Віталій  ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.