За даними акустичного  моніторингу, на території житлової забудови   біля автомагістралей, зон відпочинку та лікувально-профілактичних закладів  в м.Одеса, смт.Миколаївка, смт.Березівка було проведено 20 інструментальних вимірювання рівнів шуму. Перевищення гранично допустимих рівнів не   встановлено. 

На території житлової забудови в м.Ізмаїл, с.Броска і с.Сафьяни   Ізмаїльського району,  в місцях  функціонування базових станцій  мобільного зв`язку, було проведено 12 вимірювань рівнів електромагнітного випромінювання. За даними лабораторного контролю, перевищення гранично допустимих рівнів (ГДР) електромагнітного випромінювання  не встановлено. Електромагнітний фон на території житлової забудови коливався  в межах 0,8-1,5 мкВт\см2 при  ЕДР – 100мкВт\см2.

В ході  моніторингових досліджень  стану грунту  на території  дитячих майданчиків в м.Кілія було проведено 10 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники. Усі досліджені проби  відповідали гігієнічним вимогам.

 Радіаційний фон на території області складав 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені  нестандартні проби були направлені до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 Санепідситуація залишається на  контролі.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.

Категорії: Новини

0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *