Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 24 червня по 01 липня 2021 року.

За даними акустичного моніторингу, на території житлової забудови біля автомагістралей в м.Одеса та смт.Іванівка було проведено 14 інструментальних вимірювання рівнів шуму. Перевищення гранично допустимих рівнів встановлено у 4 випадках на території житлової забудови м. Одеса.

На території житлової забудови м. Одеса, в місцях функціонування базових станцій мобільного зв`язку було проведено 12 інструментальних вимірювань рівнів електромагнітного випромінювання. Усі інструментальні вимірювання відповідали нормативним вимогам згідно ДСаНПіН №236-96 «Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітного випромінювання» ( зі змінами згідно наказу МОЗ України від 30.11.2020р. №2760). Електромагнітний фон на території житлової забудови м.Одеса коливався в межах 1,4-3,8 мкВт\см2 при гранично допустимому рівні – 100 мкВт\см2.

В ході моніторингових досліджень стану грунту на території дитячих майданчиків, житлової забудови, зон відпочинку в м. Одеса, м. Балта, смт. Татарбунари, смт. Ширяєво було проведено 70 досліджень грунту на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби відповідали гігієнічним вимогам.

Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Департаменту транспорту, зв`язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *