Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 01.07.2021 по 08.07.2021.

В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової забудови в смт. Захарівка Роздільнянського району, смт. Ананьово  Подільського району було проведено 8 досліджень  атмосферного повітря. Перевищення гранично допустимих  концентрацій по вмісту оксиду вуглецю. діоксиду азоту,  пилу не  встановлено.

 За даними акустичного  моніторингу, на території житлової забудови   біля  автомагістралей в м. Роздільна, смт. Велико-Михайлівка, смт. Іванівка, смт. Березівка, смт. Доброслав, було проведено 24 інструментальних вимірювань рівнів шуму. Перевищення гранично –допустимих рівнів  не  встановлено.  

На території    житлової   забудови в м. Ізмаїл, в Ізмаїльському    районі     (села Котловина, Плавні, Новосельське, Орлівка, Нагорне, Кам`янка,  Утконосівка,  Саф`яни, Озерне, Броска), м. Болград та в Болградському районі (села Василівка, Оксамитне, Жовтневе, Криничне) в місцях функціонування базових станцій мобільного зв`язку було проведено 72 інструментальних вимірювання  рівнів електромагнітного випромінювання.     Усі інструментальні вимірювання відповідали нормативним вимогам  згідно  ДСаНПіН №236-96 «Державні санітарні  норми і правила захисту населення від  впливу  електромагнітного випромінювання» (зі змінами згідно наказу МОЗ України від 30.11.2020р. №2760). Електромагнітний фон на території житлової забудови вищезазначених населених пунктів  коливався   в межах   1,0-2,4-3,0 мкВт\см2  при гранично допустимому рівні – 100 мкВт\см.

Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

Для   вжиття   відповідних  заходів, інформації про всі виявлені   нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

 В.о. генерального директора   Віталій  ГОНЧАРОВ.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *