З метою проведення моніторингу за  станом питної води по області досліджено 83 проби на санітарно-мікробіологічні та 57 проб — на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 4 проби (смт.Сарата та м.Роздільна), по санітарно-хімічним показникам — 3 проби (смт.Сарата).

 Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються  як джерела питного водопостачання населення (р.Турунчук в Біляївському районі, р.Дунай в Ізмаїльському районі) досліджено 14 проб на санітарно-хімічні показники та 10 —  на санітарно-мікробіологічні. Усі досліджені проби води  відповідали  гігієнічним вимогам. 

  Води поверхневих водойм 2-ї категорії (Дністровський лиман в Білгород-Дністровському районі) проведено 5 досліджень  на санітарно-мікробіологічні показники та 7 —  на санітарно-хімічні. Усі досліджені проби  відповідали  нормативним  вимогам.

  В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на 22-х пляжах м. Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус, було відібрано 139 проб, з них  93 проби на санітарно-мікробіологічні показники та 46 – на санітарно-хімічні показники.  Не відповідали гігієнічним вимогам 3 проби морської води по санітарно-мікробіологічним показникам (смт. Затока Білгород-Дністровського району: прибережна зона район «Центральний», прибережна зона  район «Сонячний», прибережна зона район «Лиманський»). 

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *