
З метою проведення моніторингу за станом питної води по області досліджено 83 проби на санітарно-мікробіологічні та 57 проб — на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 4 проби (смт.Сарата та м.Роздільна), по санітарно-хімічним показникам — 3 проби (смт.Сарата).
Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (р.Турунчук в Біляївському районі, р.Дунай в Ізмаїльському районі) досліджено 14 проб на санітарно-хімічні показники та 10 — на санітарно-мікробіологічні. Усі досліджені проби води відповідали гігієнічним вимогам.
Води поверхневих водойм 2-ї категорії (Дністровський лиман в Білгород-Дністровському районі) проведено 5 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники та 7 — на санітарно-хімічні. Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам.
В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на 22-х пляжах м. Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус, було відібрано 139 проб, з них 93 проби на санітарно-мікробіологічні показники та 46 – на санітарно-хімічні показники. Не відповідали гігієнічним вимогам 3 проби морської води по санітарно-мікробіологічним показникам (смт. Затока Білгород-Дністровського району: прибережна зона район «Центральний», прибережна зона район «Сонячний», прибережна зона район «Лиманський»).
В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.
0 комментариев