Результати моніторингових досліджень води на території міста Одеса та Одеської області за період з 5-го по 11 липня 2021.

З метою проведення моніторингу за  станом питної води по області досліджено 83 проби на санітарно-мікробіологічні та 57 проб – на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 4 проби (смт.Сарата та м.Роздільна), по санітарно-хімічним показникам – 3 проби (смт.Сарата).

 Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються  як джерела питного водопостачання населення (р.Турунчук в Біляївському районі, р.Дунай в Ізмаїльському районі) досліджено 14 проб на санітарно-хімічні показники та 10 –  на санітарно-мікробіологічні. Усі досліджені проби води  відповідали  гігієнічним вимогам. 

  Води поверхневих водойм 2-ї категорії (Дністровський лиман в Білгород-Дністровському районі) проведено 5 досліджень  на санітарно-мікробіологічні показники та 7 –  на санітарно-хімічні. Усі досліджені проби  відповідали  нормативним  вимогам.

  В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на 22-х пляжах м. Одеси та Одеської області, які мають офіційний статус, було відібрано 139 проб, з них  93 проби на санітарно-мікробіологічні показники та 46 – на санітарно-хімічні показники.  Не відповідали гігієнічним вимогам 3 проби морської води по санітарно-мікробіологічним показникам (смт. Затока Білгород-Дністровського району: прибережна зона район «Центральний», прибережна зона  район «Сонячний», прибережна зона район «Лиманський»). 

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.