Було досліджено 81 пробу питної води на санітарно-мікробіологічні і 47 проб на санітарно-хімічні показники. Не відповідали ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним і санітарно-хімічним показникам – по 4 проби, а саме: по санітарно-мікробіологічним показникам: Білгород-Дністровський район (Кароліно-Бугазька ОТГ, смт. Затока, ОРЦ «Одіссей»); Саратська селищна територіальна громада, КП «Зорянський сількомунгосп» с. Зоря, вул. 28 червня, 77 та вул. 28 червня, 141б; Одеський район (Южненська міська територіальна громада);

По санітарно-хімічним показникам: Тарбунарська міська територіальна громада (м. Татарбунари: артсвердловина вул.Гульченко 35 та артсвердловина вул. Лиманська,1);Ізмаїльський район (Кілійська міська територіальна громада – КП «Світло» м.Кілія);

Було проведено 12 досліджень на санітарно-мікробіологічні та 148 на санітарно-хімічні показники вод поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення (р. Дунай – міста Ізмаїл, Рені, Кілія; річки Дністер, Турунчук та озеро Ялпуг). В т.ч. воду перевірили на вміст залишків хлорорганічних показників. Усі досліджені проби води відповідали гігієнічним вимогам.

Води поверхневих водойм 2-ї категорії (лимани Дністровський, Хаджибейський та р. Тилігул), було проведено 6 досліджень на санітарно-мікробіологічні та 68 досліджень – на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам.

В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на 22 пляжах м. Одеси та області, які мають офіційний статус, було відібрано 93 проби на санітарно-мікробіологічні та 42 на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені проби морської води відповідали гігієнічним вимогам.

Керівник установи, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.

Категорії: Новини