Сьогодення

Результати моніторингових досліджень об`єктів навколишнього середовища на території м. Одеса та Одеської області за період з 9 по 15 серпня 2021 року.

В ході здійснення соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, на території житлової  забудови  м.Южного, смт. Миколаївка було проведено 16 досліджень  атмосферного повітря. Перевищення гранично допустимих  концентрацій по вмісту оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки,  пилу   не  встановлено.

  За даними акустичного  моніторингу на території житлової забудови   біля автомагістралей в  смт. Миколаївка  було  проведено 8 вимірювань  рівнів шуму. Перевищення гранично-допустимих  рівнів  не встановлено. 

  В ході  моніторингових досліджень стану грунту  на території зони відпочинку, дитячих майданчиків в м.Одеса, м.Кілія, м. Подільськ, с. Курортне Білгород-Дністровського району було проведено 24 дослідження на санітарно-мікробіологічні показники та 51 дослідження – на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби  відповідали гігієнічним вимогам.

  Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.  

 Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформації про всі виявлені   нестандартні проби були направлені до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Департаменту  екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.