Сьогодення

Результати моніторингових досліджень води в м. Одеса та Одеській області за період з 18.03.2021р по 25.03.2021р.

З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в м.Одеса  в період з 18.03.2021р. по 25.03.2021р було  досліджено   по 19 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники та на санітарно-хімічні показники. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

          Всього по Одеській області було досліджено 159 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 113 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 9 проб питної води (5.7%), а саме: Білгород-Дністровський район (села Андріївка і Шабо) і по санітарно-хімічним показникам- 28 проб, а саме: Білгород-Дністровський район (село Шабо),       м. Болград, Болградський район (села Новосільське і Плавні), Миколаївський район (смт.Миколаївка, села Василівка, Ульянівка), Подільський район (село Липецьке), Ананьївський район (село Долинське), Арцизський район (села Веселий Кут і Роща). 

      Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р.Дністер  та р. Турунчук  в Біляївському  районі,  було  досліджено 18 проб води  на  санітарно-мікробіологічні  показники та  17 проб води на санітарно-хімічні показники, в т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені   проби  відповідали  гігієнічним вимогам. 

         В ході моніторингових досліджень води поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме:  Хаджибейський  лиман  в Біляївському  районі, р. Савранка в Балтському районі, досліджені 4 проби води на санітарно-мікробіологічні показники. та  6 проб  води на санітарно-хімічні показники, в т.ч. на вміст залишків  хлорорганічних пестицидів,  усі   відповідали  гігієнічним вимогам. 

     Для   вжиття   відповідних  заходів,  інформацію про всі виявлені    нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Санепідситуація залишається на контролі.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.