Результати моніторингових досліджень води на території м. Одеса та Одеської області за період з 7 по 13 жовтня 2021 року.

Було  досліджено 12 проб  питної води  в м. Одеса на санітарно-мікробіологічні показники та 12 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Усі досліджені  проби питної води відповідали  вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

 Було досліджено 80 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 50 проб на санітарно-хімічні показники по Одеській області.

  Із них 3 проби НЕ відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам. А саме: Подільський район (с. Гольма Балтської ОТГ і с. Чорна Окнянської ОТГ)

  2 проби НЕ відповідали вимогам по санітарно-хімічним показникам, а саме: Подільський район (с. Гольма Балтської ОТГ) та м. Болград.  

  Було  проведено 14 досліджень  на  санітарно-хімічні  показники вод поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: оз. Ялпуг.  Усі проби  відповідали гігієнічним вимогам.  

 Було проведено 6 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники вод поверхневих водойм 2-ї категорії, а саме: Дністровський лиман. Усі досліджені проби відповідали нормативним вимогам.

  Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені   нестандартні проби було направлено до міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Головний  державний  санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ.