05.09.2022 фахівці ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» у якості слухачів в онлайн-режимі прийняли участь у селекторній нараді, організованій Департаментом охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації (далі – Департамент).

На селекторній нараді підіймалися питання щодо:

— виконання Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові», резерв донорів крові на випадок надзвичайних ситуацій, стан заготівлі та банки крові у закладах.

— результатів аналізу використання засобів «Телемедицини», проблемні питання та пропозиції; щодо їх вирішення;

— використання мобільних діагностичних комплексів (в першу чергу заклади первинного рівня) та іншого медичного обладнання, отриманого закладами від Департаменту;

— рівня готовності закладів до надзвичайних ситуацій, в першу чергу наслідків хімічного та радіаційного ураження, питання кадрового та матеріально-технічного забезпечення;

— цільового використання коштів, отриманих від Національної служби здоров’я України за пакетом №2 «Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та інших надзвичайних ситуацій» ( у т.ч. щодо організації планової та позапланової вакцинації населення).

Рубрики: Новини