Санепідемситуація

Стан питної води в період з 08.08.2019р по 15.08.2019р

З метою проведення моніторингу за станом питної води в період з 08.08.2019р по 15.08.2019р відібрані в м.Одесі 14 проб на санітарно-мікробіологічні і 14 проб на санітарно-хімічні показники відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10«Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Всього по Одеській області відібрано 290 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 240 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 27 проб: (м. Болград, Болградський район, села  Владичень, Банівка, Василівка, Табаки, Кринічне, Виноградне, Горіхівка, м.Подільськ, Ананьїв, Кодима, Балтський район, с.Ракулово, Саратський район, села Світлодолинське, Міняйлівка) і по санітарно-хімічним показникам 84 проби: (м. Болград, Болградський район, села  Дмитрівка, Каракурт, Табаки, Виноградне, Горіхівка, Голиця, Кілійський район, м.Вилкове, М. Подільськ, Кодима, Саратський район, села Мирнопілля, Успенівка, Крива Балка, М. Новоросійська, Зоря, Михайлівка, Долинка, Плахтіївка, Петропавлівка, Сарата, Введенка, Надєжда, Фараонівка, Міняйлівка, Світлодолинське, Фуратівка, Сергіївка, Надьярне, Пшеничне, Старосілля, Кулевча, Розівка, Ярославка, м.Арциз, Арцизський район, селаВеселий кут, Главани, Задунаївка, Камянське, Н. Іванівка, Острівне, Павлівка, Садове, Вознесегнка, Василівка, Нові Каплани, Вишняки, Роща, Долинівка).

       В зонах рекреації морського водокористування на пляжах м. Білгород-Дністровського, Татарбунарського, Овідіопольського, Лиманського, Кілійського  районів та м.Одеси досліджені 90 проб морської води на санітарно-мікробіологічні показники і 39 проб на санітарно-хімічні показники. Не відповідають гігієнічним вимогам по санітарно-мікробіологічним показникам проби морської води, відібрані на пляжах 10, 13 станцій  В.Фонтану і «Аркадія.

      Досліджені 4 проби води поверхневих водойм 1 категорії на санітарно-мікробіологічні і 3 проби на санітарно-хімічні показники- стандартні.

      Всі досліджені 35 проб атмосферного повітря та проведені 7 вимірювань шуму відповідають вимогам санітарних норм і правил.

     Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год.