Санепідемситуація

Стан питної води в м.Одеса  в період з 05.11.2020р по 12.11.2020р

З метою проведення моніторингу за   станом   питної води в м.Одеса  в період з 05.11.2020р по 12.11.2020р було  досліджено  13 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні показники. та 13проб питної води на санітарно-хімічні показники. Усі проби  відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

        В Одеській області всього було досліджено 118 проб питної води  на санітарно-мікробіологічні і 94 проби питної води на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 2 проби (%), а саме:  Білгород-Дністровський район ( села Олексіїка, с. Великомар’янівка ), і по санітарно-хімічним показникам – 19 проб  питної води (  %), а саме:  м.  Білгород-Дністровський смт. Сарата,  міста Арциз, Вилкове, Роздільна, Рені.

В ході  здійснення  державного  соціально-гігієнічного моніторингу в галузі  охорони   атмосферного  повітря  на  території  житлової   забудови   м. Одеса, міст Ананьєва, Татарбунари та в санітарно-захисних зонах промислових підприємств Лиманського району (АТ ОПЗ та ТОВ “Дельта-Вільмар») було досліджено 68  проби. Перевищення гранично  допустимих концентрацій по вмісту оксиду вуглецю,  пилу,  діоксиду азоту, формальдегіду, сірчистого ангідрид   не встановлено.

За даними акустичного  моніторингу, у  контрольних точках  на території  житлової  забудови    біля   автомагістралей   в смт. Татарбунари,  смт.Роздільна, смт.Великомихайлівка було проведено 8 інструментальних вимірювання рівнів шуму, перевищення гранично –допустимих рівнів   не встановлено.

Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

Для   вжиття   відповідних   заходів,  інформації про всі виявлені                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   нестандартні проби направлені до  міських, районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління Держпродспоживслужби.