З метою проведення моніторингу за станом питної води в період з 13.02.2020р по 20.02.2020р було відібрано в м. Одесі 14 проб на санітарно-мікробіологічні показники і 14 проб на санітарно-хімічні показники. Всі досліджені проби відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10«Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

  Всього по Одеській області було відібрано 82 проби питної води на санітарно-мікробіологічні і 66 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 0 проб і по санітарно-хімічним показникам 6 проб-(9.1%), а саме: місто Татарбунари, смт. Сарата, Роздільнянський район (с.Степанівка).

 Води поверхневих водойм 1-ї категорії (р. Дунай. Кілійський район) на санітарно-хімічні  показники було  досліджено 3 проби,  усі  відповідали гігієнічним вимогам..

 На території смт. Іванівка, було проведено 6  досліджень  атмосферного повітря,  перевищення  гранично  допустимих  концентрацій  оксиду вуглецю,  діоксиду азоту  не встановлено.

  В ході акустичного моніторингу,  на території житлової забудови  смт. Іванівка, смт. Ширяєво  було  проведено 5  вимірювань рівнів шуму, перевищення  гранично – допустимих рівнів  не встановлено.

  Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год, що відповідає природному фону багаторічних спостережень