Санепідемситуація

Стан питної води в період з 16.01.2020р по 23.01.2020р

    З метою проведення моніторингу за станом питної води в період з 16.01.2020р по 23.01.2020р було відібрано в м. Одесі 16 проб на санітарно-мікробіологічні показники і 13 проб на санітарно-хімічні показники. Всі досліджені проби відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10«Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

    Всього по Одеській області було відібрано 106 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 59 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 0 проб, і по санітарно-хімічним показникам 8 проб-(13.5%), а саме: місто Болград та смт. Сарата.

   Води відкритих водойм 1-ї  категорії  ( р. Дунай )  досліджені 8 проб на  санітарно – хімічні та 4 проби  на мікробіологічні  показники  усі  відповідали гігієнічним  нормативам.     

    На території житлової забудови  м. Одеси було проведено 32  дослідження атмосферного повітря,  перевищення  гранично  допустимих  концентрацій  оксиду вуглецю, діоксиду азоту, пилу, формальдегіду, діоксиду сірки, бензолу   не встановлено.

    В   ході    акустичного   моніторингу   в м. Одеса,  м.  Кілія, м. Біляївка, на території житлової забудови   було   проведено  вимірювання рівнів шуму в 10  стаціонарних точках, перевищення   гранично – допустимих   рівнів   встановлено у  2 випадках  (м. Одеса).

    На території    населених   пунктів області ( м. Овідіополь,  м. Біляївка, м. Теплодар, м.Роздільна, м.Білгород-Дністровський, Овідіопольський район: села Надлиманське, Барабой, Прилиманське, смт. Авангард. Мізикевича,  Біляївський район :  села  Усатове,  Вигода,  Великий   Дальник, Маяки,  Роздільнянський район : :села Болгарка, Єлизаветівка, Яковлівка, Степанівка,  Кучурган, Степове, Білгород-Дністровський район: села Приморське, Миколаївка, Сергіївка, Монаши, Адамівка, Старокозаче, Маразліївка) в місцях розміщення передавальних радіотехнічних об`єктів ( базові  станції  мобільного зв`язку) було проведено 128 вимірювань рівнів електромагнітного випромінювання, перевищення гранично допустимих рівнів не встановлено. 

     Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год., що відповідає природному фону багаторічних спостережень.         

     Для    вжиття   відповідних    заходів,    інформації    про всі виявлені нестандартні проби направлені до Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській   області   тощо.