Санепідемситуація

Стан питної води в період з 31.10.2019р по 07.11.2019р

З метою проведення моніторингу за станом питної води в період з 31.10.2019р по 07.11.2019р було відібрано в м. Одесі 18 проб на санітарно-мікробіологічні показники і 17 проб на санітарно-хімічні показники. Всі досліджені проби відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10«Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

       Всього по Одеській області було відібрано 76 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 59 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 7 проб (9.2%), а саме: міста Роздільна, Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський район (с.Шабо), Овідіопольський район (с.Дальник) і по санітарно-хімічним показникам 14 проб (23.7%), а саме: міста Роздільна, Татарбунари, Білгород-Дністровський район (с.Шабо).

     В ході здійснення  соціально – гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного повітря, у визначених  контрольних   точках  на території житлової забудови  м. Подільськ, м. Кілія, смт. Захарівка було  проведено 22 дослідження атмосферного повітря, перевищення гранично допустимих концентрацій оксиду вуглецю, діоксиду азоту не встановлено.

      За ході акустичного моніторингу,  у визначених контрольних точках на  території  житлової забудови смт. Іванівка, м.Подільськ, смт. Захарівка   було проведено 9 інструментальних вимірювань рівнів шуму,  перевищення гранично-допустимих рівнів не встановлено.

           За даними моніторингу за станом  грунту, на  території житлової забудови   смт. Захарівка, смт. Доброслав досліджені 6 проб на санітарно-хімічні та 6 проб на  санітарно-мікробіологічні показники    усі  відповідали гігієнічним вимогам. На території санітарно-захисної зони СБО «Північна» м. Одеса   проведені 18 досліджень грунту на наявність залишкової кількості хлорорганічних пестицидів  усі відповідали  гігієнічним вимогам.

       Радіаційний фон на території області складає 12-14 мкР/год, що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

       Для вжиття відповідних заходів, інформації про всі виявлені нестандартні проби направлені до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, головам райдержадміністрацій та балансоутримувачам.