З метою проведення моніторингу за станом питної води за період з 01.10 по 08.10.2020р досліджені в м.Одеса по 11 проб на санітарно-мікробіологічні і санітарно-хімічні показники відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні  вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

   Всього по Одеській області було досліджено 74 проби питної води для дослідження на санітарно-мікробіологічні і 55 проб для дослідження на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 0 проб і по санітарно-хімічним показникам 2 проби-(3.6%), а саме: м. Татарбунари та Ізмаїльський район (смт. Суворове).

   Досліджені по 17 проб води поверхневих водойм 1-ї категорії на санітарно-мікробіологічні і санітарно-хімічні показники відповідали санітарним вимогам.

 Досліджені 3 проби води із водоймищ I категорії (річки Турунчук, с.Яски, Дністер, с.Маяки, Дністер, 1км від водозабору) і 3 проби із водоймищ II категорії (Хаджибейський лиман, с.Холодна Балка, річка Когильник-20м вище і 20м нижче нижче скиду зворотних вод КОС КП «Водоканал», м.Арциз) на наявність хлорорганічних пестицидів відповідали  гігієнічним вимогам.

  В ході державного соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного   повітря   на   території    житлової   забудови    було досліджено 58 проб атмосферного повітря в містах Одеса та Южне.  Перевищення гранично-допустимих концентрацій шкідливих речовин  не виявлено. Досліджені 4 проби грунту на мікробіологічні і 5 проб на хімічні показники. Із них виявлена 1 нестандартна проба по бак. показникам в с.Маяки. В двох досліджених пробах грунту на наявність пестицидів, перевищення допустимих концентрацій не виявлено.

   За даними  акустичного моніторингу, проведеного на території   житлової забудови в 15 контрольних точках, перевищення гранично-допустимих рівнів не виявлено.

  Радіаційний фон на території складає 12-14 мкР/год, що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

   Для    вжиття   відповідних    заходів,    інформації про всі виявлені нестандартні проби направлені до Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській   області, тощо.