З метою проведення моніторингу за станом питної води за період з 24.09.2020р по 01.10.2020р досліджені в м.Одеса на санітарно-мікробіологічні показники 42 проби і на санітарно-хімічні показники 21 проба відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні  вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Всього по Одеській області було відібрано 96 проб питної води для дослідження на санітарно-мікробіологічні і 58 проб для дослідження на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 25 проб-(26.0%), а саме: Білгород-Дністровський район (села Випасне, Козацьке), Подільський район (села М. Фонтан, Гідерим), Ананьївський район (с.Долинське), Балтський район (села Чернече, Новопіль) і по санітарно-хімічним показникам 20 проб-(34.5%), а саме: м. Татарбунари, Подільський район (села М. Фонтан, Гідерим), Ананьївський район (с.Долинське).

    Води поверхневих водойм 1-ї категорії було досліджено 4 проби на санітарно-мікробіологічні показники і 6 проб на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідали санітарним вимогам 2 проби по санітарно-хімічним показникам, а саме: Болградський район, озеро Ялпуг-місце водозабору і вершина озера.

   Досліджені 4 проби річкової води на наявність хлорорганічних   пестицидів (річки Дунай, Прут-Ренійський район, оз.Ялпуг-Болградський район) відповідали  гігієнічним вимогам.

   В ході державного соціально-гігієнічного моніторингу за станом  забруднення атмосферного   повітря   на   території    житлової   забудови    було досліджено 66 проб атмосферного повітря в м. Одеса. Перевищення гранично-допустимих концентрацій шкідливих речовин  виявлено в 3-х точках, а саме: Фонтанська дорога (5 ст. В. Фонтану), перехрестя вулиць Преображенської та В.Арнаутської і вулиць М`ясоїдівської та Б. Хмельницького.

Досліджені  по 1 пробі грунту на мікробіологічні і хімічні показники відповідали санітарним нормам. В 4-ох досліджених пробах грунту на наявність пестицидів, перевищення допустимих норм не виявлено.

   За даними  акустичного моніторингу, проведеного на території   житлової забудови у 3-х контрольних точках, перевищення гранично-допустимих рівнів не виявлено.

       Радіаційний фон на території складає 12-14 мкР/год, що відповідає природному фону багаторічних спостережень.

       Для    вжиття   відповідних    заходів,    інформації про всі виявлені нестандартні проби направлені до Головного управління Держпродспоживслужби  в Одеській   області, тощо.