ВІДДІЛЕННЯ ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНИХ ІНФЕКЦІЙ ВІДДІЛУ ДОСЛІДЖЕННЯ БІОЛОГІЧНИХ ФАКТОРІВ

Відділення особливо небезпечних інфекцій структурно належить до відділу дослідження біологічних факторів. Свою діяльність здійснює відповідно Статуту Державної установи «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», та інших нормативних документів у сфері забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.
Основний напрямок роботи відділення – попередження виникнення та поширення високо контагіозних та інших особливо небезпечних інфекцій, що мають міжнародне значення на території Одеській області.
Перелік нозологічних форм небезпечних інфекцій, визначено у Постанові Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2011 р. N 893 “Про затвердження Правил санітарної охорони території України”, наказом Міністерства охорони здоров’я України №133 від 19 липня 1995 року «Про затвердження Переліку особливо небезпечних, небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носійства збудників цих хвороб».
Для території Одеської області особливу увагу мають такі інфекції як: туберкульоз, ВІЛ-інфекція/СНІД, хвороба Лайма, лептоспіроз, туляремія, сибірська виразка, гарячка Ку та інші інфекції.
Контактні відомості:
м. Одеса, вул. Івана та Юрія Лип, 5а.
тел.: (0482) 64-16-80, (048) 748-83-49, 748-98-21
e-mail: ooiodessa@ukr.net