Інформація,  Прес-реліз

ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ

В Україні з 22 по 28 квітня 2019 року, одночасно із проведенням Всесвітнього тижня імунізації, проходить Український тиждень імунізації. Цей захід за ініціативою Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я  проводиться з 2005 року щорічно під лозунгом: «Попередити. Захистити. Щепити!»
Його завдання у черговий раз привернути увагу суспільства в цілому та кожної людини до вакцинації, як найбільш ефективного інструменту захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.
Вакцини для щеплень використовуються тільки зареєстровані та
сертифіковані в Україні, отримуються та зберігаються з додержанням вимог «холодового ланцюга».
Відповідно до ст.10 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» розділ «Обов’язки громадян у сфері охорони здоров’я» громадяни України зобов’язані «піклуватись про своє здоров’я та здоров’я дітей, не шкодити здоров’ю інших громадян» та «…у передбачених законодавством випадках проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення».
Пам’ятайте, відмовляючись від вакцинації, ви ризикуєте здоров’ям та
життям вашої дитини і позбавляєте її законних прав на захист від небезпечних інфекційних захворювань, які можна попередити засобамиспецифічної профілактики.