Полярники на станції «Академік Вернадський» щепилися першою дозою вакцини Pfizer від COVID-19, яку 30 березня, подолавши відстань у 15 тис. кілометрів, до них доправив наш криголам «Ноосфера». 

Про це повідомляє МОЗ.

Корабель доставив на антарктичну станцію необхідний вантаж та нову команду науковців, що змінять зимівників, які вже майже рік пропрацювали на станції й найближчим часом повертатимуться додому.  

Наразі щеплення отримали 12 зимівників, які не були вакциновані, бо вирушили на станцію у березні 2021, коли процес вакцинації в Україні тільки починався. 

На жаль, COVID-19 нікуди не зник. Українці продовжують хворіти, і наразі заразитися на нього стало ще легше. Крім того, через війну не в усіх хворих є доступ до необхідної медичної допомоги.

Нагадуємо, що в Україні продовжують працювати пункти вакцинації від COVID-19 у закладах охорони здоров’я на територіях, де не відбуваються бойові дії. Якщо ви перебуваєте в безпеці та хочете зробити базовий курс вакцинації або отримати бустерну дозу, подзвоніть до найближчої поліклініки та запишіться на щеплення.

Категорії: Новини