Сертифікат діє 72 години з моменту здачі аналізу.

У меню COVID-сертифікатів «Дія» пропонує згенерувати один із трьох типів сертифікатів: вакцинації, одужання або негативний ПЛР-тест.

Заклад Державна установа «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» верифікована в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Дана реєстрація надала можливість формувати COVID-сертифікат на підставі негативного ПЛР-тесту в додаток «Дія».

Всім бажаючим отримати COVID-сертифікат, на підставі негативного ПЛР-тесту, можна у вірусологічній лабораторії ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» за адресою площа Старосінна, 33. З собою необхідно мати паспорт громадянина України та озвучити медичному працівнику, який буде здійснювати забір носоглоткового змиву, що з лікарем укладено декларацію.

Після того, як лабораторією буде проведено тестування, пацієнт зможе його згенерувати в додаток «Дія». Для цього необхідно завантажити додаток «Дія» на свій телефон та  авторизуватись. На головному екрані натиснути «Додати COVID-сертифікат» та натиснути «Почати». Серед типів сертифікатів вибрати «COVID-сертифікат на підставі ПЛР-тесту». Надати згоду на передачу медичних даних та натиснути «Отримати сертифікат».

Дані підтягнуться автоматично і за кілька хвилин сертифікат з’явиться поруч з іншими цифровими документами в Дії. 

Чекаємо всіх бажаючих за адресою: м. Одеса, площа Старосінна, 33