З метою здійснення міжвідомчої координації центральних органів виконавчої влади, обласних, Київської міської державних адміністрацій та якісної підготовки оздоровчої компанії 2021 року Національною соціальною сервісною службою України 27 травня 2021 року проведена Всеукраїнська селекторна нарада за участю заступників голів облдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів соціального захисту населення, органів державного нагляду та контролю, до компетенції яких відносяться питання організації  оздоровлення та відпочинку дітей. Керівники ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» теж прийняли участь в роботі зазначеної наради.

    Нарада проходила під головуванням  голови Національної соціальної сервісної служби України, який в своєму виступі звернув увагу на завданнях, які необхідно вирішити в період оздоровчої кампанії: виконати  заходи щодо матеріально-технічного забезпечення оздоровчих закладів, забезпечити безпечні умови оздоровлення та відпочинку дітей,  продовжити атестацію закладів оздоровлення та зберегти їх мережу. Повідомив, що готується відповідне доручення КМУ.

    Представник Директорату громадського здоров’я МОЗ України акцентувала увагу на те,  що при відкритті та функціонуванні дитячих оздоровчих закладів необхідно керуватисьДержавними санітарними правилами і нормами (ДСанПіН .5.5.23-99) «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» та Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020р.№ 43 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавіруснрї хвороби  (COVID-19). Наразі розроблюються зміни до зазначеної постанови.

     Також виступили представники Міністерства надзвичайних ситуацій, Державної служби України  з питань праці,  Держпродспоживслужби, Федерації профспілок України та інші.  

Представники держадміністрацій регіонів доповіли про заплановані показники оздоровлення та відпочинку дітей у 2021році.

В.о. генерального директора, головний державний санітарний лікар Одеської області Віталій ГОНЧАРОВ


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *