20 травня 2019 року Фахівці Державної установи «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» прийняли участь у Четвертому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції «Єдине здоров`я» за підтримкою Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) в Україні.

Відбувся симпозіум в Українському домі м.Київ. Організований як одна з складових Програм з написання наукових робіт (ПННР) що була впроваджена в рамках програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) Агентства зменшення загрози (АЗЗ). Головним завданням ПННР є підтримка концепції «Єдиного здоров`я» і зменшення  ризику виникнення захворювань в Україні шляхом поширення результатів наукової діяльності.

Розглядались наступні теми: інфекційні хвороби, ветеринарна медицина, екологія, імунологія, токсикологія, вірусологія, лабораторна діагностика мікробіологія, медична генетика, управління в системі охорони здоров`я, розробка регуляторної бази та додаткові підсекції.

 В рамках симпозіуму фахівці ДУ «Одеський обласний Лабораторний центр МОЗ України» прийняли участь в обговорення виступів та відповідали на питання міжнародних експертів.