Інформація,  Сьогодення

Європейський тиждень громадського здоров’я

      В період з  11 по 15  травня в  Україні проходить Європейський тиждень громадського здоров’я. Представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт звернувся до українців з нагоди Європейського тижня громадського здоров’я. У своїй промові він закликав уряди, науковців, медичних працівників та громадянське суспільство об’єднати зусилля заради покращення здоров’я населення.

«Громадське здоров’я — це не лише боротьба з епідеміями. Це також щоденний вибір на користь здорового довкілля, чистої води, здорової їжі, необхідної фізичної активності, імунізації та підтримки психічного здоров’я задля кращого майбутнього та розвитку».

Пан Хабіхт подякував епідеміологам, працівникам лабораторій, спеціалістам у сфері захисту та зміцнення здоров’я, а також медикам, які на передовій боротьби з COVID-19, а також привітав медичних сестер та медичних братів з Міжнародним Днем Медсестер (12 травня).

      З цієї нагоди в Українському кризовому медіа центрі відбулася пресконференція, в якій взяли участь представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт, заступник Міністра охорони здоров’я Ляшко В.К. та в.о. Генерального директора Центру громадського здоров’я Кузін І.В. (ознайомитись з їх виступами можна на фейсбуці ЦГЗ).