27 квітня 2023р. в рамках “Європейського тижня імунізації” проведено виїзний захід під назвою “Містечко імунітету” у Роздільнянській громаді.

На площі Роздільнянської міської ради присутніх очікувала насичена програма заходу за участю колективів дитячої творчості та аніматорів.

На території була розгорнута фотозона та облаштоване місце, де діти малювали, пізнавали важливість імунопрофілактики та спілкувались з медичними працівниками.

💉 Під час заходу усі охочі отримали можливість вакцинуватись від різних інфекцій, зокрема COVID-19, дифтерії та правця.

На місці працювали медичні працівники, які надавали консультацію щодо імунізації та попередження захворювань.

❗️ Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців залежить від рівня охоплення щепленнями в країні.

❗️ Ми продовжуємо працювати для того, щоб ви відкрили для себе нові засоби збереження здоров’я та провели час з користю та задоволенням.

Команда ДУ «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України» спільно з командою Роздільнянської міської ради активно долучились до проведення «Європейського тижня імунізації».

У заході взяла активну участь завідувачка Роздільнянського районного відокремленого підрозділу ДУ «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України» Галина Дьяченко.

Акція відбулась за підтримки проєкту Проєкту USAID — US Agency for International Development «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджений організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC) , Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ), ГС «Коаліція за Вакцинацію» Коаліція за Вакцинацію.

#всесвітнійтижденьімунізації